首頁 > Littelfuse代理商 > 0451.062MRL
影像僅供參考,以產品規格為準
0451.062MRL
型號描述:
62 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 2-SMD, Square End Block
型號:
0451.062MRL
品牌:
Littelfuse
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:100 倍增量:1
Current Rating (Amps)
62 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Fast Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
1.9E-4
Approval Agency
CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)