04381.25WR
- 型號描述:
1.25 A 32 V 63 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)
- 型號:
- 04381.25WR
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Voltage Rating - AC
- 32 V
- Voltage Rating - DC
- 63 V
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Melting I²t
- Approval Agency
- CSA, UL
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.061" L x 0.033" W x 0.020" H (1.54mm x 0.85mm x 0.50mm)