首頁 > Littelfuse代理商 > 0435.375KRHF
影像僅供參考,以產品規格為準
0435.375KRHF
型號描述:
375 mA 32 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0402 (1005 Metric)
型號:
0435.375KRHF
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:191 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Color
Size / Dimension
0.039" L x 0.020" W x 0.013" H (1.00mm x 0.51mm x 0.33mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 90°C
Approval Agency
CSA, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Current Rating (Amps)
375 mA
Voltage Rating - DC
32 V