032707.5LXS
- 型號描述:
7.5 A 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, Micro
- 型號:
- 032707.5LXS
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Blade, Micro
- Color
- Brown
- Size / Dimension
- 0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
- Fuse Type
- Automotive
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Response Time
- Approval Agency
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1kA
- Current Rating (Amps)
- 7.5 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V