首頁 > Littelfuse代理商 > 032707.5LXS
影像僅供參考,以產品規格為準
032707.5LXS
型號描述:
7.5 A 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, Micro
型號:
032707.5LXS
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:27 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Blade, Micro
Color
Brown
Size / Dimension
0.358" L x 0.150" W x 0.311" H (9.10mm x 3.80mm x 7.90mm)
Fuse Type
Automotive
Mounting Type
Requires Holder
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Response Time
Approval Agency
Breaking Capacity @ Rated Voltage
1kA
Current Rating (Amps)
7.5 A
Voltage Rating - DC
32 V