0325010.MXP
- 型號描述:
10 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
- 型號:
- 0325010.MXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Mounting Type
- Through Hole
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Current Rating (Amps)
- 10 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 400A
- Melting I²t
- Approval Agency
- CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)