0313.150VXP
型號描述:
150 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
型號:
0313.150VXP
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:5 倍增量:1
Current Rating (Amps)
150 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
0.27
Approval Agency
CE, CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)