031201.5MXP
- 型號描述:
1.5 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
- 型號:
- 031201.5MXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:100
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
- Color
- Size / Dimension
- 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
- Fuse Type
- Cartridge, Glass
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- CE, CSA, PSE, UL
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 100A
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V