0298125.ZXEH
- 型號描述:
125 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
- 型號:
- 0298125.ZXEH
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Mounting Type
- Bolt Mount
- Fuse Type
- Automotive
- Current Rating (Amps)
- 125 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- Auto Link
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 2kA
- Melting I²t
- Approval Agency
- UL
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Color
- Green
- Size / Dimension
- 1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)