首頁 > Littelfuse代理商 > 0298125.ZXEH
影像僅供參考,以產品規格為準
0298125.ZXEH
型號描述:
125 A 32 V Fuse Automotive Bolt Mount Auto Link
型號:
0298125.ZXEH
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Bolt Mount
Fuse Type
Automotive
Current Rating (Amps)
125 A
Voltage Rating - DC
32 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
Auto Link
Breaking Capacity @ Rated Voltage
2kA
Melting I²t
Approval Agency
UL
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Color
Green
Size / Dimension
1.149" L x 0.750" W x 0.390" H (29.20mm x 19.05mm x 9.90mm)