028707.5U
- 型號描述:
7.5 A 32 V Fuse Automotive Requires Holder Blade, ATO/ATC
- 型號:
- 028707.5U
- 品牌:
- Littelfuse
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- Mounting Type
- Requires Holder
- Fuse Type
- Automotive
- Current Rating (Amps)
- 7.5 A
- Voltage Rating - DC
- 32 V
- Response Time
- Package / Case
- Blade, ATO/ATC
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1kA
- Melting I²t
- 60.0
- Approval Agency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Color
- Brown
- Size / Dimension
- 0.752" L x 0.201" W x 0.484" H (19.10mm x 5.10mm x 12.30mm)