02540121ZXBA
- 型號描述:
Fuse Block 10 A 400V 1 Circuit Cartridge Through Hole
ACS 2AG OMNI-BLOK PC MT 1 POLE A
- 型號:
- 02540121ZXBA
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 1
- Packaging
- Bulk
- Contact Finish
- Tin
- For Use With/Related Products
- 2AG
- Fuse Type
- Cartridge
- Voltage
- 400V
- Mounting Type
- Through Hole
- Orientation
- Horizontal
- Termination Style
- PC Pin
- Fuse Size
- 0.177" Dia x 0.57" L (4.5mm x 14.48mm)
- Contact Material
- Beryllium Copper
- Fuseholder Type
- Block
- Current Rating (Amps)
- 10 A