025101.6MRT1L
- 型號描述:
1.6 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Axial
FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC AXL
- 型號:
- 025101.6MRT1L
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- Current Rating (Amps)
- 1.6 A
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A AC, 300A DC
- Approval Agency
- CSA, cURus
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)