首頁 > Littelfuse代理商 > 025101.5MXL
影像僅供參考,以產品規格為準
025101.5MXL
型號描述:
1.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Through Hole Axial
型號:
025101.5MXL
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.110" Dia x 0.280" L (2.80mm x 7.11mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Approval Agency
CSA, cURus, PSE, TUV
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A AC, 300A DC
Current Rating (Amps)
1.5 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V