0229.250MXP
型號描述:
250 mA 250 V 125 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 2AG, 5mm x 15mm
型號:
0229.250MXP
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
25
起訂量:25 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
250 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
2AG, 5mm x 15mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A AC, 10kA DC
Melting I²t
0.216
Approval Agency
CE, CSA, UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)