02193.15MXAEP
- 型號描述:
3.15 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
- 型號:
- 02193.15MXAEP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 5mm x 20mm (Axial)
- Color
- Size / Dimension
- 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 150A
- Current Rating (Amps)
- 3.15 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V