021906.3MXABP
- 型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 021906.3MXABP
- 交期:
- 8-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, PSE, SEMKO, UL, VDE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 150A
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V