首頁 > Littelfuse代理商 > 0218.800MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
0218.800MXP
型號描述:
800 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
0218.800MXP
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:59 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type
Cartridge, Glass
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Current Rating (Amps)
800 mA
Voltage Rating - AC
250 V