02183.15MXP
型號描述:
3.15 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
02183.15MXP
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:50 倍增量:1
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
3.15 A
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
38.15
Approval Agency
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)