0218.200TXP
- 型號描述:
200 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
- 型號:
- 0218.200TXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Mounting Type
- Requires Holder
- Fuse Type
- Cartridge, Glass
- Current Rating (Amps)
- 200 mA
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A
- Melting I²t
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, KC, SEMKO, UL, VDE
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)