首頁 > Littelfuse代理商 > 0218.200MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
0218.200MXP
型號描述:
200 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
0218.200MXP
品牌:
Littelfuse
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
200 mA
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
0.341
Approval Agency
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)