首頁 > Littelfuse Inc代理商 > 02181.25MXEP
影像僅供參考,以產品規格為準
02181.25MXEP
型號描述:
1.25 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
型號:
02181.25MXEP
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:360 倍增量:1
Mounting Type
Through Hole
Fuse Type
Cartridge, Glass
Current Rating (Amps)
1.25 A
Voltage Rating - AC
250 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
5mm x 20mm (Axial)
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
12.65
Approval Agency
CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)