02181.25MXEP
- 型號描述:
1.25 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
- 型號:
- 02181.25MXEP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Fuse Type
- Cartridge, Glass
- Current Rating (Amps)
- 1.25 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 5mm x 20mm (Axial)
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 35A
- Melting I²t
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, K-MARK, PSE, SEMKO, UL, VDE
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm)