0218.100MXP
型號描述:
100 mA 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM
型號:
0218.100MXP
品牌:
Littelfuse Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type
Cartridge, Glass
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
CCC, CE, CSA, K-MARK, SEMKO, UL, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Current Rating (Amps)
100 mA
Voltage Rating - AC
250 V