首頁 > Littelfuse代理商 > 021802.5MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
021802.5MXP
型號描述:
2.5 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
021802.5MXP
交期:
8-12工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:400 倍增量:1
Current Rating (Amps)
2.5 A
Voltage Rating - AC
250 V
Package / Case
5mm x 20mm
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Melting I²t
23.25
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)