首頁 > Littelfuse代理商 > 02173.15MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
02173.15MXP
型號描述:
3.15 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
02173.15MXP
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:71 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type
Cartridge, Glass
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
35A
Current Rating (Amps)
3.15 A
Voltage Rating - AC
250 V