021706.3MXP
- 型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 021706.3MXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 100
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
- Fuse Type
- Cartridge, Glass
- Mounting Type
- Requires Holder
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Fast Blow
- Approval Agency
- BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 63A
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V