首頁 > Littelfuse代理商 > 021706.3MXP
影像僅供參考,以產品規格為準
021706.3MXP
型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Glass Requires Holder 5mm x 20mm
型號:
021706.3MXP
品牌:
Littelfuse
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Fuse Type
Cartridge, Glass
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
BSI, CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
63A
Current Rating (Amps)
6.3 A
Voltage Rating - AC
250 V