首頁 > Littelfuse代理商 > 0216.063MXEP
影像僅供參考,以產品規格為準
0216.063MXEP
型號描述:
63 mA 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
型號:
0216.063MXEP
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
5mm x 20mm (Axial)
Color
Size / Dimension
0.236" Dia x 0.886" L (6.00mm x 22.50mm)
Fuse Type
Cartridge, Ceramic
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Fast Blow
Approval Agency
CCC, CE, CSA, SEMKO, UR, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
1.5kA
Current Rating (Amps)
63 mA
Voltage Rating - AC
250 V