0215.400TXP
- 型號描述:
400 mA 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
FUSE CERAMIC 400MA 250VAC 5X20MM
- 型號:
- 0215.400TXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Fuse Type
- Cartridge, Ceramic
- Current Rating (Amps)
- 400 mA
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Response Time
- Slow Blow
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 1.5kA
- Melting I²t
- Approval Agency
- CE, SEMKO, UL, VDE
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)