021506.3MXP
- 型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Requires Holder 5mm x 20mm
- 型號:
- 021506.3MXP
- 品牌:
- Littelfuse Inc
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 25
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:25
倍增量:1
價格:
數量:
- Mounting Type
- Requires Holder
- Current Rating (Amps)
- 6.3 A
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Package / Case
- 5mm x 20mm
- Approval Agency
- CCC, CE, CSA, KC, PSE, SEMKO, UL, VDE
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Color
- Size / Dimension
- 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)