首頁 > Littelfuse代理商 > 021506.3MXESPP
影像僅供參考,以產品規格為準
021506.3MXESPP
型號描述:
6.3 A 250 V Fuse Cartridge, Ceramic Through Hole 5mm x 20mm (Axial)
型號:
021506.3MXESPP
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Through Hole
Current Rating (Amps)
6.3 A
Voltage Rating - AC
250 V
Package / Case
5mm x 20mm (Axial)
Approval Agency
CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Size / Dimension
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)