015701.5DRT
型號描述:
1.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Requires Holder, Surface Mount 2-SMD, Square End Block with Clip
型號:
015701.5DRT
品牌:
Littelfuse Inc
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:4 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, Square End Block with Clip
Color
Size / Dimension
0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm)
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type
Requires Holder, Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Approval Agency
cULus, PSE
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
1.5 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V