首頁 > Littelfuse代理商 > 0154.500DRT
影像僅供參考,以產品規格為準
0154.500DRT
型號描述:
500 mA 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Requires Holder, Surface Mount 2-SMD, Square End Block with Holder
型號:
0154.500DRT
品牌:
Littelfuse
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Mounting Type
Requires Holder, Surface Mount
Fuse Type
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Current Rating (Amps)
500 mA
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V
Response Time
Slow Blow
Package / Case
2-SMD, Square End Block with Holder
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Melting I²t
0.24
Approval Agency
UL
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Color
Tan
Size / Dimension
0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm)