首頁 > Littelfuse代理商 > 015401.5DRT
影像僅供參考,以產品規格為準
015401.5DRT
型號描述:
1.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Requires Holder, Surface Mount 2-SMD, Square End Block with Holder
型號:
015401.5DRT
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Response Time
Slow Blow
Breaking Capacity @ Rated Voltage
50A
Current Rating (Amps)
1.5 A
Voltage Rating - AC
125 V
Voltage Rating - DC
125 V