015401.5DRT
- 型號描述:
1.5 A 125 V 125 V Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Requires Holder, Surface Mount 2-SMD, Square End Block with Holder
- 型號:
- 015401.5DRT
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Size / Dimension
- 0.383" L x 0.198" W x 0.150" H (9.73mm x 5.03mm x 3.81mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Response Time
- Slow Blow
- Breaking Capacity @ Rated Voltage
- 50A
- Current Rating (Amps)
- 1.5 A
- Voltage Rating - AC
- 125 V
- Voltage Rating - DC
- 125 V