首頁 > Littelfuse代理商 > 01500322H
影像僅供參考,以產品規格為準
01500322H
型號描述:
Fuse Holder 15 A 500V 1 Circuit Cartridge Free Hanging (In-Line)
型號:
01500322H
品牌:
Littelfuse
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Fuse Size
0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
Current Rating (Amps)
15 A
For Use With/Related Products
3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20)
Fuse Type
Cartridge
Fuseholder Type
Holder
Number of Circuits
1
Voltage
500V