SG252280C-48
型號描述:
RFI Fabric Over Foam Non-Conductive Adhesive
RFI FOF GASKET
型號:
SG252280C-48
品牌:
Leader Tech Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Material
Length
4.00' (1.22m)
Shape
C-Fold
Type
Fabric Over Foam
Width
0.280" (7.11mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Height
0.252" (6.40mm)