首頁 > Laird Technologies代理商 > CM3421Y600R-10
影像僅供參考,以產品規格為準
CM3421Y600R-10
型號描述:
共模扼流圈/過濾器 60ohms 0.001ohms 15A
型號:
CM3421Y600R-10
品牌:
Laird Technologies
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
3822 (8531 Metric), 4 Lead
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.376" L x 0.220" W (9.55mm x 5.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
140V
Current Rating (Max)
15A
DC Resistance (DCR) (Max)
0.75mOhm
Impedance @ Frequency
60 Ohms @ 100 MHz