A18841-14
型號描述:
熱介面產品 Tflex SF4 3.50 229x229mm
型號:
A18841-14
品牌:
Laird Technologies
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Usage
Multi
Type
Gap Filler Pad, Sheet
Shape
Square
Outline
228.60mm x 228.60mm
Thickness
0.140" (3.56mm)
Material
Non-Silicone
Adhesive
Backing, Carrier
Color
Gray
Thermal Resistivity
0.07°C/W
Thermal Conductivity
4.0W/m-K