TYS5040150M-10
型號描述:
15 μH Shielded Inductor 2 A 86mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 2A 86 MOHM SMD
型號:
TYS5040150M-10
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Inductance
15 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
2 A
Current - Saturation (Isat)
2A
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
86mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
13MHz
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.165" (4.20mm)