LI0805H151R-10
型號描述:
150 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 1A 150mOhm
FERRITE BEAD 150 OHM 0805 4LN
型號:
LI0805H151R-10
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.035" (0.90mm)
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
150mOhm
Impedance @ Frequency
150 Ohms @ 100 MHz