LI0603G121R-10
型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
型號:
LI0603G121R-10
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Filter Type
Power, Signal Line
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Ratings
Height (Max)
0.031" (0.80mm)
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
200mOhm
Number of Lines
1
Impedance @ Frequency
120 Ohms @ 100 MHz