CM5441Z101B-10
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Through Hole 100 Ohms @ 100 MHz 75A DCR 0.3mOhm
CMC 75A 2LN 100 OHM TH
型號:
CM5441Z101B-10
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm)
Mounting Type
Through Hole
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.424" (10.77mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
Current Rating (Max)
75A
DC Resistance (DCR) (Max)
0.3mOhm
Impedance @ Frequency
100 Ohms @ 100 MHz