CM4545Z131R-10
- 型號描述:
4 Line Common Mode Choke Surface Mount 130 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 10mOhm
CMC 10A 4LN 130 OHM SMD
- 型號:
- CM4545Z131R-10
- 品牌:
- Laird-Signal Integrity Products
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Vertical, 8 Flat Lead
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.555" L x 0.448" W (14.10mm x 11.38mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 4
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.400" (10.16mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- Current Rating (Max)
- 10A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 10mOhm
- Impedance @ Frequency
- 130 Ohms @ 100 MHz