CM2021Y330R-10
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100 MHz 15A DCR 0.75mOhm
CMC 15A 2LN 33 OHM SMD
- 型號:
- CM2021Y330R-10
- 品牌:
- Laird-Signal Integrity Products
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- 2322 (5956 Metric), 4 Lead
- Filter Type
- Power Line
- Size / Dimension
- 0.231" L x 0.220" W (5.88mm x 5.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.150" (3.80mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 280V
- Current Rating (Max)
- 15A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 0.75mOhm
- Impedance @ Frequency
- 33 Ohms @ 100 MHz