CM2021Y330R-10
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 33 Ohms @ 100 MHz 15A DCR 0.75mOhm
CMC 15A 2LN 33 OHM SMD
型號:
CM2021Y330R-10
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
2322 (5956 Metric), 4 Lead
Filter Type
Power Line
Size / Dimension
0.231" L x 0.220" W (5.88mm x 5.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.150" (3.80mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
280V
Current Rating (Max)
15A
DC Resistance (DCR) (Max)
0.75mOhm
Impedance @ Frequency
33 Ohms @ 100 MHz