CM0805A371R-10
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 370 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 500mOhm
CMC 100MA 2LN 370 OHM SMD
- 型號:
- CM0805A371R-10
- 品牌:
- Laird-Signal Integrity Products
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- Current Rating (Max)
- 100mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 500mOhm
- Impedance @ Frequency
- 370 Ohms @ 100 MHz