28R0984-000
型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core 220Ohm @ 100MHz ID 0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm) OD 0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm) Length 0.945" (24.00mm)
FERRITE CORE 220 OHM SOLID
型號:
28R0984-000
品牌:
Laird-Signal Integrity Products
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Mounting Type
Free Hanging
Material
28
Length
0.945" (24.00mm)
Type
Flat
Design
Solid
Ratings
Impedance @ Frequency
220Ohm @ 100MHz
Inner Dimension
0.709" W x 0.035" H (18.00mm x 0.90mm)
Outer Dimension
0.984" W x 0.303" H (25.00mm x 7.70mm)