28B0735-300
型號描述:
Solid Free Hanging Ferrite Core 150Ohm @ 100MHz ID 0.400" Dia (10.16mm) OD 0.735" Dia (18.67mm) Length 0.562" (14.27mm)
FERRITE 31 OHM HINGED 52MM X 1.5
型號:
28B0735-300
Impedance @ Frequency
150Ohm @ 100MHz
Inner Dimension
0.400" Dia (10.16mm)
Outer Dimension
0.735" Dia (18.67mm)
Length
0.562" (14.27mm)